Onze hoofdonderwerpen

Vergeet uw Auditors Annual Cartography niet!

Deadline: 20 februari 2026

AML - UBO

Antiwitwas en de rol van de bedrijfsrevisor

ESG

Helemaal mee

Actueel

ESG-nieuws 1 – 15 februari 2026

Harry Everaerts, bedrijfsrevisor

Advies 2026/01: Verklaring betreffende de stand van de assurancewerkzaamheden inzake duurzaamheidsinformatie (CSRD) in het jaarlijks communiqué van beursgenoteerde vennootschappen

Communicatie van de resultaten van de zelf-evaluatie, opgelegd door ISQM1

Lieven Acke, bedrijfsrevisor

Mededeling 2025/15: Inzamelen jaarlijkse informatie Auditors Annual Cartography – aanmaken XML-bestand voor de aangiftes in FIMIS en het IBR-portaal

Update XML-conversietool 10.02.2026 - Update basistabel 11.02.2026

ESG-nieuws 15-21 januari 2026

Harry Everaerts, bedrijfsrevisor

Het IBR ondersteunt haar collega's in de Democratische Republiek Congo bij hun toetreding tot de IFAC

Fernand Maillard, bedrijfsrevisor

Tel mee. Word bedrijfsrevisror!

 

 

Kiezen voor een carrière als bedrijfsrevisor is kiezen voor een job met veel maatschappelijke impact en afwisseling. Bedrijfsrevisoren gaan een stap verder dan eenvoudig de boekhouding controleren. Ze geven aan hoe betrouwbaar de jaarrekening is en ze kunnen tal van opdrachten uitvoeren en advies op maat verstrekken, en dit in alle sectoren, van beursgenoteerde ondernemingen tot KMO's, verenigingen en publieke- en non-profitorganisaties.

Bekijk hier al onze video's.

 

Vacatures en overnames

Vacatures voor bedrijfsrevisoren/auditors, professionele medewerkers van revisorenkantoren, werkaanbiedingen voor en door stagiairs en aankondigingen van overnames of overdrachten van kantoren.

VGD zoekt een Audit Medewerker

17 februari 2026

Over de job

Als Audit Medewerker bij VGD groei je snel naar een brede kennis: je gaat meteen mee op bezoek bij klanten en leert alle fundamenten van audit om een goede adviseur voor jouw klanten te worden. Zo bouw je ervaring op in het auditeren van diverse ondernemingen en dat steeds met een warm team dat je ondersteunt in je verantwoordelijkheden.

Kortom: een persoonlijk leertraject als start van een boeiende carrière bij VGD!

Concreet ziet je werkdag er zo uit:

  • Je bouwt ervaring op binnen audit door samen met je collega’s diverse ondernemingen door te lichten.
  • Je ondersteunt collega’s en klanten door onder andere:
    • Gegevensstromen en bedrijfsprocessen in kaart te brengen,
    • Gegevens te verzamelen en analyseren,
    • Controles op de jaarrekening tijdig af te ronden.
  • Je leert de kneepjes van het vak door te ondersteunen bij verschillende eenmalige opdrachten, (IFRS) consolidaties, periodieke financiële rapportage enz.
  • Je krijgt de verantwoordelijkheid voor de goede uitvoering van de auditwerkzaamheden op de rubrieken die je toegewezen krijgt.
  • Je communiceert dagelijks met je collega’s over de status van het dossier.

Over jou

Ben jij:

  • Geïnteresseerd in het financiële plaatje achter Belgische ondernemingen?
  • Analytisch, nauwgezet en georganiseerd of bereid daarin te groeien?
  • (Bijna) in het bezit van een economisch bachelor- of masterdiploma?
  • Geïnteresseerd in artificiële intelligentie en automatisering?
  • Een initiatiefnemer die openstaat voor vernieuwing?
  • Iemand die graag kennis deelt met klanten en collega's?
  • Vlot in de omgang en hulpvaardig?
  • Mensgericht, inventief en 100% betrouwbaar en discreet?

Over de voordelen

Naast fantastische collega's en een leertraject op maat, geniet je als VGD’er ook van:

  • Een uitgebreid verloningspakket met flexibele looncomponenten zoals een bedrijfswagen, mobiliteitsbudget, cafetariaplan,...
  • Een persoonlijk opleidingsbudget van 3000 euro.
  • Flexibele uren en thuiswerken.
  • Ondersteuning in jouw IBR-traject.
  • Betaalde overuren aan 150%.
  • Een work-life balance die werkt voor jou.
  • Frisdrank, koffie, thee, koekjes en fruit op elke werkplek.
  • Teambuildings, barbecues of eens een middagwandeling met je collega's

VGD jobs | Audit Medewerker (opstart september 2026)